Zaloguj

plde
www.bip.gov.pl

Izba Notarialna Wrocław

Izba Notarialna we Wrocławiu

STREFA DLA APLIKANTA

W tym miejscu znajdują się informacje o aktualnych wydarzeniach związanych z prowadzonymi przez Izbę szkoleniami aplikantów, plany zajęć, wykaz aplikantów, jak również wyniki (egzaminów / kolokwium).

2017-12-22 15:25

Komunikat w sprawie projektów aktów notarialnych i innych czynności


2017-12-22 15:22

Komunikat w sprawie wprowadzenia dzienniczka aplikanta notarialnego


2017-12-22 15:21

Komunikat w sprawie nieobecności


2017-12-22 15:19

Komunikat w sprawie zajęć seminaryjnych w roku szkoleniowym 2018


2017-12-22 15:06

Przykładowa recenzja projektu


2017-12-21 10:13

Bezpłatny dostęp do LEX dla aplikanta!

Dostęp do ponad 25 tysięcy wzorów dokumentów, 7 tysięcy tez i glos oraz ponad 2 tysięcy linii orzeczniczych - to zawartość serwisu LEX Aplikant Standard. Aplikanci mają możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do zawartości LEX Aplikant Standard przez cały rok aplikacji. Z propozycji mogą skorzystać aplikanci radcowscy, adwokaccy, notarialni i komorniczy, którzy nie otrzymali zaświadczenia o odbyciu aplikacji.

Aplikant uzyskuje dostęp niezbędnych narzędzi do pracy z dokumentami: Alertów, Kalkulatora, Wyszukiwarki instytucji, Terminarza oraz nowego rozwiązania – LEX Aktówka Premium, która daje możliwość dodawania do LEX Aplikant Standard własnych dokumentów i współdzielenia ich z innymi jego użytkownikami, co umożliwia wspólną naukę i dzielenie się wiedzą.

Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji LEX Aplikant Standard, wystarczy wypełnić formularz dostępny na: www.produkty.lex.pl/aplikant.

Dodatkowo przygotowana została propozycja rozszerzenia LEX Aplikant Standard o możliwość dokupienia czterech modułów dziedzinowych, które zawierają dostęp do komentarzy, monografii, schematy procedur. Zawartość każdego z modułów jest dopasowana tematycznie do zakresu kolokwiów i zadań pisemnych. Szczegóły dostępne są na http://www.produkty.lex.pl/aplikant/.

Zachęcamy do skorzystania z jedynej na rynku, tak wyjątkowej oferty.

więcej...

MSKRNNotariusz.plKsięgi wieczysteKRSe-JusticePrejusDziedziczenie w EuropieARERT
Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.12 s.